Nasz Zespół

Poznaj trenerów i twórców AfT

Trenerzy i mentorzy AfT

Zespół AfT Leadership Coaching Program tworzą osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu i organizowaniu szkoleń. Są to profesjonalni coachowie i trenerzy z Polski i zagranicy, mentorzy coachingu, a także asystenci, wspierający trenerów i uczestników podczas kursów. Nad całością działań Szkoły czuwają jej superwizorzy oraz koordynator.

 

Jacek Skrzypczyński

Leadership/strategy/team Coach/trainer/consultant

Professional Certified Coach – PCC ICF accredited coach

Leadership i team coach certyfikowany przez M. Goldsmith, CTI i TCI

Najlepszy trener wg Forbes (2004). 

Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju ludzi i organizacji dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Ekspert w zakresie leadership development, team coachingu oraz experiential learning. Pracuje także jako executive i expat coach oraz wykładowca MBA na uniwersytetach Viadrina (Niemcy) oraz SWPS i WSB (Polska). Zaangażowany w wiele długoterminowych projektów zmian organizacyjnych dla korporacji międzynarodowych.

Jest autorem licznych artykułów i modeli z zakresu zarządzania, leadership, rozwoju zespołów, zmian i doskonalenia osobistego. Dyplom Master of Science in Management Uniwersytetu w Calgary w Kanadzie. Prywatnie pasjonat alpinizmu – lider wypraw w Alpy, Himalaje, Góry Skaliste i na Alaskę. Obywatel Polski i Kanady aktualnie rezydujący w Polsce i Hiszpanii.

Pracował jako senior trener w Outward Bound Canada i kadetów Armii Kanadyjskiej na Jukonie, konsultant w Neumann Management Institute, business development manager w Achieve Global i Impact Development Training oraz jako coach z M. Goldsmith, NetExpat i CoachU. Pomaga organizacjom w rozwoju liderów i zespołów oraz przeprowadzaniu zmian – poprzez system treningów, coachingu i konsultacji. Stworzył i poprowadził programy w Kanadzie, Europie i w Polsce między innymi dla: American Express, Bank of Montreal, Bank Zachodni WBK, Cadbury-Wedel, Centra-Exide, Coca Cola, Commercial Union, Dialog, Era, Esso, EuroBank, Finning, General Electric, Hewlett-Packard, Hochtief, Hongkong Bank, Impel, Kompania Piwowarska, Leroy Merlin, Polkomtel, Rothmans, Royal Bank, Sanofi-Bicom, Shell, Siemens, Toyota, Viessmann, Volvo, Xero

Michelle Kempton

CPCC CTI trener coachingu i przywództwa

 

Master Coach, Supervisor i Trener Mentor dla Coaches Training Institute (CTI) na Europę, Azję i Amerykę Północną. Lider 25-dniowego Professional Leadership Program i 15-dniowego Coaches Training Academy. Realizuje warsztaty z zastosowaniem improwizacji i interaktywnych umiejętności przywódczych.

Prowadzi zajęcia w ramach programów MBA (Hiszpania) na Uniwersytecie Oviedo, Francisco de Victoria oraz Salamanca. Uczy coachingu w Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej, Hiszpańskiego Komitetu Olimpijskiego, Hiszpańskiej Ligi Piłki nożnej. Coach najlepszych sportowców i trenerów w Pierwszej Lidze Hiszpańskiej (Premiere Division).

Trener i coach w zakresie przywództwa i budowania relacji – pomagający menedżerom zwiększać umiejętności i osiągać cele. Współpraca z lekarzami medycyny nad psychosomatycznym coachingiem (Upledger Institute – manager i coach – terapia psycho – cranial). Ukończyła z wyróżnieniem UC Santa Barbara i Organizational Relationship Systems Coaching Academy. Obywatelka Stanów Zjednoczonych mieszkająca w Hiszpanii. Prowadzi również warsztaty rozwoju osobistego i coaching dla rodziców zatrudnionych w organizacjach.

Karin van Grunsven

Professional Certified Coach – PCC ICF accredited coach, trener coachingu

Coach certyfikowany w Coaches Training Institute (CTI). Ma doświadczenie w szkoleniu, konsultingu i coachingu. Tworzyła i prowadziła programy treningowe w Europie, Azji, Afryce, w różnorodnych sektorach – w organizacjach biznesowych oraz pozarządowych.

Pracuje jako trener coachingu i rozwoju osobistego dla Schouten & Nelissen w Holandii i w Chinach. Posiada także doświadczenie w active coachingu oraz terapii: pomaga profesjonalistom i menadżerom w dotarciu do ich pełnego potencjału i zwiększeniu kreatywności oraz zdolności podejmowania decyzji.

Szkoliła się w: RET, Mindfulness, Biodynamic Psychology, Spiritual Guidance, Organization & Relationship Systems Coaching, Leadership.

Bartosz Berendt

Associate Certified Coach – ACC ICF, trener

Akredytowany coach ICF. W trakcie certyfikacji w ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach). Prowadzi coaching dla osób stojących u progu ważnych, życiowych decyzji takich jak, zmiana pracy, rozwój własnej firmy, odnalezienie się w nowej roli, jak również dla liderów zespołów mających przed sobą zadanie wdrożenia trudnych zmian w organizacji.

Coach w projekcie Lider na fali, w którym rozwija liderów podczas rejsów morskich żaglowcem. Prowadzi zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego, a także jest mentor-coachem w procesie Akredytacji ICF. Coachingu uczył się u najbardziej doświadczonych polskich coachów, a swoją wiedzę pogłębiał na warsztatach międzynarodowych coachów takich jak Robert Dilts, Richard Bolstad, Stephen Gilligan, Frank Farelly, Nick Kemp.